Jednorazowe konsultacje w domu pacjenta

Nie pozostawiamy potrzebujących bez pomocy, pomimo ograniczonych środków i kolejki oczekujących do przyjęcia pod pełną opiekę zespołu.

Nawet, jeśli zapewnienie opieki w pełnym wymiarze w danym momencie jest niemożliwe, gdyż wszystkie miejsca w naszym Hospicjum są zajęte, istnieje możliwość odbycia jednorazowej, bezpłatnej konsultacji w domu chorego. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad, zaplanuje leczenie i doradzi kolejne kroki postępowania dla pacjenta i jego rodziny.

Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz MOPR, specjalnie dedykowane konsultacjom, wspierającym chorych, dla których w danym momencie brakuje miejsca w hospicjach domowych. Pamiętaj o tej możliwości. Chcemy Cię wspierać, bo wiemy, jak ważna jest takie wsparcie w sytuacji ciężkiej choroby.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z koordynatorem Hospicjum – Joanną Ossowską pod nr tel.: 530 426 418, od pn. – pt. w godz. 9-15. Zgłaszając się do Hospicjum “KOLORY” musisz mieć świadomość, że prowadzenie efektywnej i bezpiecznej opieki nad ciężko chorym pacjentem w domu wiąże się z pełnym zaangażowaniem zarówno personelu medycznego jak i opiekunów pacjenta. Ważne, by podejmując decyzję o korzystaniu ze wsparcia hospicjum domowego, zdawać sobie sprawę, że opieka nad chorym jest wyzwaniem, wymaga odpowiedzialności, energii i czasu. Naszego i Waszego (jako rodziny/opiekunów).