Edukacja

Wspieranie chorej osoby w warunkach domowych może okazać się o wiele łatwiejsze, kiedy posiadasz pewne, przydatne umiejętności. W poniższych filmach przekazujemy je Tobie w prosty, przystępny sposób. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne w opiece na bliską Ci osobą.

Z filmu dowiesz się, jak w prosty sposób zmieniać pozycję pacjenta leżącego w łóżku, z dbałością o jego komfort i twoje plecy.
Zobacz jak sprawnie zmienić pozycję pacjenta z leżącej na siedzącą, troszcząc się jednocześnie o własny kręgosłup.
Z filmu dowiesz się, jak w prosty i bezpieczny sposób przemieścić pacjenta z łóżka na wózek inwalidzki.
Zobacz, jak prawidłowo pielęgnować jamę ustną chorego w terminalnej fazie choroby nowotworowej.